Wielu Inwestorów ma jednoznaczne zdanie na temat firm budowlanych w Polsce.  Głównym problemem jest terminowość oraz jakość, myślimy, że każdy z nas tego doświadczył choćby przy małym remoncie. Jako projektanci, kierownicy budowy, technolodzy często nie wiemy co poradzić Inwestorom i co raz trudniej jest polecić konkretną firmę budowlaną. Właściciel konstrukcyjnej pracowni projektowej Krzysztof Goliczewski postanowił zrobić kolejny krok w swojej karierze – stworzenie firmy budowlanej wg własnych zasadach z najlepszymi współpracownikami, których spotkał w swojej wieloletniej karierze przy projektowaniu oraz budowaniu.

Wiele “firm budowlanych” dokonuje zmian podczas budowy często bez wiedzy Inwestora lub przekonuje do bezpodstawnych stwierdzeń “My budujemy tak 20 lat i tak jest lepiej… “, niestety zapominają o tym, że stosowane materiały w budownictwie różnią się od materiałów stosowanych 20 lat temu.

Projektowanie w przeciągu ostatnich lat również wskoczyło na inny poziom. Narzędzia projektowe pozwalają na symulacje pracy konstrukcji czego wynikiem są co raz bardziej wytężone elementy konstrukcyjne ze względu na to każda budowa powinna być na wyższym poziomie.

Posiadamy duże doświadczenie projektowe oraz budowlane poza granicami polski. Znamy standardy europejskie, wcale nie są dużo wyższe jak się wszystkim wydaje, lecz wyróżnia ich jedna ważna kwestia – PREFABRYKACJA. Ze względu na brak doświadczonych robotników budowlanych minimalizacja czasu montażu/budowy to podstawa. Prefabrykacja jest dla nas priorytetem, chcemy budować profesjonalnie oraz sprawnie. Jesteśmy zwolennikami ekologicznej budowy stąd nasze prace nad opatentowanym systemem budowlanym HEXAGON. Projektowaliśmy dla takich krajów jak Niemcy, Holandia, Włochy oraz Korea Południowa. Większość czasu spędzamy w naszych mieszkaniach/domach, dlaczego więc wybieramy rozwiązania na podstawie opinii sąsiadów, rodziny i innych otaczających nas osób? Przecież to My i Nasze dzieci będą przez dziesiątki lat mieszkały w budynkach, które finansujemy zazwyczaj z wieloletniego kredytu. Zadbajmy o to, aby przebywanie w tych domach była samą przyjemnością a nie problemem związanym z dużymi rachunkami, wieloma niekończącymi się wydatkami. Proste rozwiązania są najlepszymi rozwiązaniami.

INOVATION SOLUTION FOR LIFE – Życie to największa wartość, którą posiada każdy z nas, zadbajmy o to, aby nasze domy spełniały funkcję idealnego otoczenia dla naszych rodzin.

Budujmy z głową, budujmy razem – HOUSE FOR REST.